چگونه می توانم از طریق سایت Nuts Market کالا بفروشم؟

برای فروش کالا از طریق سایت Nuts Market تنها کافیست یکی از پنل های کاربری را خریداری نموده و اقدام به قرار دادن کالاهای خود نمایید و با خیالی آسوده کالای خود را به سراسر دنیا معرفی و به فروش برسانید و درآمد میلیونی کسب نمایید. 

هزینه پرداخت شده برای قرار دادن کالاهایم بر روی سایت Nuts Market برای چه مدت زمان می باشد؟

مدت زمان مشخصی در نظر گرفته نشده است و تا زمانی که کالایتان موجود باشد، از طریق این سایت میتوانید به فروش کالایتان اقدام کنید.

هزینه ارسال خرده بار چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ارسال به صورت جدول زیر می باشد.

1 kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 11 kg 15 kg 20 kg 30 kg
60$ 67$ 80$ 93$ 110$ 120$ 200$ 290$ 320$ 470$

قیمت فروش کالا را چگونه محاسبه کنم؟

برای محاسبه قیمت فروش کالا باید قیمت کالا + هزینه ارسال + 10% کارمزد انتقال پول بین المللی + کارمزد فروش در Nuts Market با توجه به پنل خریداری شده را محاسبه نمود. راحتترین کار اعلام قیمت ریالی کالا می باشد و ما قیمت دلاری یا یورویی کالا را محاسبه میکنیم و در هنگام فروش کالا قیمت ریالی کالا را به شما پرداخت می نماییم.

در قسمت قیمت کالا بهتر است قیمت را بر مبنای دلار وارد کنم یا تومان؟

با توجه به نوسان قیمت ارز در ایران، پیشنهاد ما این است کاربران گرامی هنگام ثبت درخواست، قیمت کالا را بر مبنای تومان وارد کنند و هنگام فروش کالایشان، قیمت کالا را بصورت تومان از ما دریافت نمایند. در صورت وارد کردن قیمت کالا بصورت تومان کارمزد فروش و هزینه ارسال توسط ما به قیمت کالا اضافه خواهد شد و هنگام فروش، قیمت کالا تماما به حساب فروشنده واریز می شود.

آیا میتوانم کالاهایم را برای فروش در سایت Ebay قرار بدم؟

بله شما می توانید کالاهایتان را در سایت Ebay نیز قرار بدین. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

آیا بلافاصله بعد از فروش کالا پول به حسابمان واریز می شود؟

خیر. بعد از دریافت سفارش از مشتری، فروشنده باید کالا را آماده کرده و به آدرس دفتر ما در بندرعباس ارسال نماید. بعد از دریافت کالا و بررسی کالا مبلغ کالا به حساب فروشنده واریز می شود و کالا به آدرس خریدار ارسال می شود.

اگر بین کالای توصیف شده و کالای واقعی مغایرت وجود داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟

در صورت وجود مغایرت بین کالای توصیف شده توسط کاربر و کالای ارسالی، کالا برگشت داده می شود که هزینه برگشت کالا برعهده فروشنده می باشد و در صورت تکرار این موضوع بیش از 3 بار عضویت کاربر کاملا لغو خواهد شد. همچنین هنگام دریافت سفارش از خریدار 5% مبلغ پرداختی توسط بانک عامل به عنوان کارمزد کسر می شود و هنگام کنسل کردن سفارش و برگشت وجه به منظور جلب رضایت خریداران کارمزد انتقال وجه توسط Nuts Market پرداخت شود که این کارمزد نیز باید توسط فروشنده پرداخت شود.

چه کالاهایی مناسب فروش در Nuts Market و Ebay هستند؟

با توجه به اینکه هزینه ارسال در کمترین حالت 60$ می باشد، لذا کاربران باید توجه نمایند کالاهایی دارای بالاترین شانس فروش هستند که ارزش آنها در خارج از کشور بیش از 100 دلار می باشند اما در ایران با کمتر از 20 دلار قابل تهیه می باشند و یا کالاهایی را انتخاب نمایند که تماما دست ساز و یا جز صنایع دستی ایران بوده و بجز در ایران در هیچ کشور دیگری قابل تهیه نمی باشند. همچنین سعی شود از قرار دادن کالاهای شکستنی خودداری شود.

چه کالاهایی را نمی توانم در سایت Nuts Market و یا Ebay برای فروش قرار دهم؟

کالاهایی که ارسال آنها ممنوع می باشد مانند مواد مخدر، عتیقه جات، پول و غیره که خرید و فروش آنها حتی در ایران ممنوع می باشد امکان قرار گیری بر روی سایت را ندارند. همچنین برای قرار دادن کالا بر روی سایت Ebay نباید از نام ایران و یا تولید ایران استفاده نمود.

آیا می توان از طریق Nuts Market بصورت عمده جنس فروخت؟

بله. در صورت درخواست مشتری مبنی بر خرید عمده از یک کالا و توانایی فروشنده در تهیه کالا بصورت عمده می توان بصورت عمده نیز فروش داشت. ما می توانیم به صورت دریایی و یا هوایی کالا را به آدرس خریدار ارسال نماییم.