November 3, 2019

فروش در سایت Ebay

شاید بیست سال قبل وقتی‌ که «پیر امیدوار» مالک ایرانی-‌آمریکایی eBay، کسب‌وکار خریدوفروش آنلاین خود را راه‌اندازی کرد، فکرش را هم نمی‌کرد که از طریق یک وب‌سایت درآمدهای میلیارد دلاری عایدش شود. در حال حاضر سایت eBay از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های خرید و حراجی اینترنتی دنیاست.

EBay چیست؟
EBay بازاری است که هر روز میلیون‌ها نفر در آن به خرید، فروش یا هر دو مشغول‌اند. زیبایی کار eBay در قدرت بازارش است؛ در این بازار هر چیز همان‌قدر می‌ارزد که مشتری حاضر است بابتش پول بپردازد.
این روش فروش می‌تواند برای کالاهایی که جنبه‌ی کلکسیونی دارند، کالاهایی که تولیدشان متوقف شده است، کالاهای قدیمی، منحصربه‌فرد یا هر چیز دیگری که تعداد کمی از آن موجود است قیمت‌های خیلی بالایی را رقم بزند.

چگونه می توان در Ebay کالا فروخت؟
متاسفانه به دلیل وجود تحریم های بین المللی امکان عضویت در سایت Ebay برای ایرانیان وجود ندارد اما ما با تلاش های گسترده توانسته ایم این امکان را برای کاربران سایتمان محیا نماییم تا بتوانند از این طریق کالاهای خود را در Ebay به فروش برسانند. کاربران محترم می توانند با خرید یکی از پنل های فروش که در سایت قرار داده شده است اقدام به قرار دادن کالاهای خود بر روی سایت Nuts Market و Ebay  نمایند.

کاربران می توانند به دو صورت قیمت ثابت و یا شرکت در حراجی کالای خود را در Ebay به فروش برساند. برای شرکت در حراجی کاربران باید کمترین قیمت را مشخص نمایند. حداکثر زمان شرکت در حراجی 10 روز و برای فروش کالا با قیمت ثابت 30 روز می باشد.

کارمزد فروش در Ebay چقدر است؟
هزینه ثابت قرار دادن هر کالا بر روی سایت Ebay یک دلار می باشد که توسط Ebay دریافت می شود و پس از فروش کالا با توجه به نوع کالا بین 10 الی 20 درصد از کل مبلغ (مبلغ کالا + هزینه ارسال) فروش به عنوان کارمزد  توسط Ebay دریافت می شود. برای اطلاع از این کارمزد میتوانید در google یا Ebay جستجو کنید. این کارمزد زمانی پرداخت می شود که کالای شما فروخته شده باشد و در صورت عدم فروش کالا، شما بجز یک دلار کارمزدی پرداخت نخواهید کرد.

کامزد و نحوه خدمات Nuts Market برای فروش در سایت Ebay  چقدر می باشد؟
ما تمامی تلاش خودمان را در جهت بهبود و آسان نمودن پروسه فروش کالا بر روی سایت Ebay به کار بسته ایم. هزینه قرار دادن هر واحد کالا بر روی سایت Ebay یک دلار می باشد که کاربران می توانند این هزینه را به صورت دلاری و یا معادل ریالی آن را پرداخت نمایند. این هزینه برای یک دوره 30 روزه برای فروش بصورت قیمت ثابت و یا 10 روزه برای حراجی می باشد و در پایان این دوره کاربران باید دوباره یک دلار پرداخت نمایند. بعد از فروش کالا بر روی سایت Ebay، از کل مبلغ واریزی به حساب ما 5% بابت کارمزد انتقال بین المللی از سوی بانک کسر خواهد شد و مابقی مبلغ بعد از کسر کارمزد فروش در Ebay و هزینه ارسال و 10 درصد کارمزد خدمات Nuts Market بصورت کامل به حساب کاربر واریز می شود.

برای فروش یک کالا در سایت Ebay باید موارد زیر را مد نظر قرار داد

قیمت کالا + هزینه ارسال مطابق جدول + 1 دلار کامزد ثابت قرار دادن کالا بر روی سایت Ebay + کارمزد انتقال پول + کارمزد فروش در سایت Ebay و Nuts Market

1 kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 11 kg 15 kg 20 kg 30 kg
60$ 67$ 80$ 93$ 110$ 120$ 200$ 290$ 320$ 470$

بعد از فروش کالا کاربران باید کالای توصیف شده را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری به دفتر ما در بندرعباس تحویل دهند تا مراحل ارسال کالا انجام شود.

بهترین و پر سودترین روش فروش کالا به خارج از کشور از طرق سایت Nuts Market می باشد چرا که با کسر کارمزد فروش در Ebay خریداران می توانند با پرداخت مبلغ کمتری کالا را سفارش دهند. برای تهیه پنل های فروش می توانید درخواست خود را از طریق پنل کاربری ثبت نمایید.Number of Products that can list

Selling Fee

Online Store

24/7 support

Sales channels

Show Products on our Instagram page

Manual order creation

Edit Product(s)

Starter LICENSE

100000

Toman

10 Products

30%

X

YES

YES

YES

YES

Basic LICENSE

500000

Toman 

50 Products

 25%

X

YES

YES

YES

YES

Plus LICENSE

1000000

Toman 

100 Products

20%

X

YES

YES

YES

YES

Premium LICENSE

2000000

Toman

200 Products

10%

X

YES

YES

YES

YES

برای اطلاعات بیشتر می توانید قسمت سوالات متدوال را مطالعه نمایید و یا از طریق واتس آپ و یا چت باکس با ما در ارتباط باشید.

Leave a Reply