شما می توانید با استفاده از خدمات پرشین مارکت محصول یا کالای مورد نظر خود را که در ایران تولید می شود یا در وب سایت های ایرانی به فروش می رسد را از طریق فرم ثبت سفارش زیر سفارش داده و با پرداخت وجه آن از طریق درگاه پی پال، حواله بانکی سوئیفت یا بصورت ریال آن کالا را دریافت نمایید.
کافیست مشخصات کالای مورد نظر را در فرم زیر ارسال کنید تا ما پس از بررسی کارشناسی شما را از شرایط و هزینه خرید و ارسال مطلع نمائیم.
گروه پرشین مارکت هیچ محدودیتی در ارسال کالا، سوغات و هدایا ندارد و قابلیت ارسال کالا به تمامی کشور ها را دارا می باشد.

همانند هر گروه یا شرکت دیگری گروه پرشین مارکت نیز برای سرویس دهی بهتر و کامل تر به دوستان و هموطنان عزیز خارج از کشور دارای شرایط و قوانینی میباشد که از شما درخواست میشود قبل از هر گونه درخواست قیمت، سفارش کالا و یا سوال این شرایط و قوانین را بدقت مطالعه بفرمایید. ثبت سفارش در وب سایت پرشین مارکت به معنای قبول تمامی شرایط زیر میباشد:
۱) گروه پرشین مارکت به نمایندگی از شما هموطنان عزیز اقدام به خرید کالا و یا سرویس مورد نظر شما خواهد کرد. سفارشات کالاهای با وزن کمتر از 30 کیلوگرم توسط پست ارسال و مستقیم به آدرسی که شما آن را در فرم ثبت سفارش وارد کرده اید ارسال میگردند.
۲) در کشور های مختلف با توجه به محتویات بسته پستی و ارزش آن بسته ممکن است به گمرگ وارد شود که در آن صورت تمامی کارهای مربوط به ترخیص کالا بعهده خریدار می باشد.
۳) سفارشات کالاهای با وزن بیشتر از 30 کیلوگرم توسط پست هوایی ارسال و به نزدیکترین فرودگاهی که به آدرسی که شما آن را در فرم ثبت سفارش وارد کرده اید ارسال میگردند. لذا سفارش دهنده مواظف است با مراجعه به فرودگاه مراحل ترخیص کالا را انجام دهد.
۴) سفارشات کالاهای با وزن بیشتر از 30 کیلوگرم در صورتی که سفارش دهنده خواهان ارسال آن توسط کشتی و حمل دریایی باشد، قابل انجام است.
۵) تمام خریدها و سفارشات ثبت شده زیر 30 کیلوگرم حداکثر ظرف مدت ۲ روز بعد از تعیین قیمت باید مبلغ سفارش پرداخت شود.
۶) تمام سفارشات ثبت شده بالای 30 کیلوگرم حداکثر باید ظرف مدت 2 روز مبلغ 20 یورو یا معادل ریالی آن را از طریق درگاه پی پال واریز نمایند. بعد از استعلام قیمت با توجه به کشور مقصد، خریدار موظف است حداکثر ظرف مدت 1 هفته کل مبلغ سفارش را پرداخت نماید.
۷) در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام سفارشات زیر 30 کیلوگرم ثبت شده (موجود نبودن کالا و یا نبودن فروشنده) با شما تماس گرفته خواهد شد و یا کل مبلغ به حساب پی پال شما برگردانده می شود.
۸) از خرید و ارسال کالاهایی که با قوانین کشور ایران تناقض دارد معذوریم.
۹) لطفا قبل از خرید کالا مشخصات آن را کاملا بخوانید. گروه پرشین مارکت هیچ مسئولیتی در قبال کالای سفارشی شما ندارد و در صورتی که براساس گفته فروشنده امکان برگشت کالا وجود داشته باشد به 3 نکته می بایست توجه داشته باشید :
نکته اول: بر اساس استانداردهای خرید و فروش آنلاین تقریبا در تمامی موارد پرداخت هزینه برگشت کالا با خریدار میباشد.
نکته دوم: کلیه هزینه ها؛ کارمزد، هزینه های پستی، بیمه و یا مالیات پرداخت شده بابت دریافت کالا غیر قابل بازگشت میباشد و در نهایت تنها هزینه خود کالا آن هم به مبلغی که فروشنده برگشت میزند عودت داده خواهد شد.
نکته سوم: در صورت برگشت کالای معیوب و ارسال مجدد کالای جایگزین، هزینه ارسال مجدد به عهده فروشنده و یا خریدار می باشد و گروه پرشین مارکت هیچ مسئولیتی در قبال ارسال مجدد آن ندارد.
۱۰) در صورتی که تمایل به خرید از وب سایت های ایرانی دارید، کالای مورد نظر خود را در وبسایتهای مختلف جستجو و تمامی مشخصات و قیمتها را مقایسه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
۱۱) در صورتی که تمایل به خرید از شخص دارید از اعتبار آن شخص اطمینان کامل داشته باشید.

Do you need anything from Iran !!!
Please fill out the below form and we will contact you shortly

Online shopping: In the case that you need to buy from an Iranian website/ Buy In person: In the case that you need to buy from a person/ Order the product: In the case that you are locking for a product in Iran/ Receiving and shipping goods: In the case that you want we just ship some goods to your address.
If you are looking for a special goods or product, you can attach its photo here
=